Oferta / treski clip-in

Treski  Clip-in to pasma włosów mocowane w wybranych miejscach za pomocą specjalnych klipsów. Efekt jest natychmiastowy - włosy wyglądają naturalnie, ale są znacznie dłuższe i bardziej gęste. Dzięki  Clip-in by stworzyć całkiem nową fryzurę, wystarczy tylko kilka minut!
Metoda mocowania tresek jest absolutnie bezpieczna. W przeciwieństwie do niektórych zabiegów nie niszy włosów! Pasma można dopiąć i zdjąć w każdej chwili. To idealny sposób, by szybko zagęścić i przedłużyć włosy. Treski doskonale sprawdzają się w sytuacji, gdy nowa fryzura jest potrzebna tylko na krótką chwilę, np. na jeden wieczór. W kilka minut można pasma zdjąć i powrócić do naturalnej fryzury. Z  Clip-in nawet częste zmiany wizerunku nie zaszkodzą włosom!

Klipsy są nie tylko bezpieczne dla włosów, ale i trwałe. Nie ma potrzeby kupowania nowego kompletu przy każdej zmianie fryzury, ponieważ treski można stosować wielokrotnie. Zakłada się je łatwo i szybko. Dobrze przypięte mocno trzymają się na głowie. Nie ma powodu do obaw - same się nie odepną!
Opakowanie  zawiera najwyższej jakości włosy syntetyczne  w różnych kolorach - od jasnego blond do czarnego. Clip In składa się z włosów syntetycznych o długości 40 cm. W jej skład wchodzą: jedno pasmo - 19 cm, jedno pasmo - 17 cm, dwa pasma - 14 cm, dwa pasma - 6,5 cm i cztery pasma - 3 cm. 
O firmie :: Mapa dojazdu :: Kontakt